Bądź z nami na bieżąco:  Google+ Facebook

Rezerwacje: 535 936 535

Ortodonci i stomatolodzy – nasz zespół

 

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu zespół naszego gabinetu stomatologicznego zlokalizowanego w Baninie pod Gdańskiem. Jesteśmy zgraną ekipą doświadczonych profesjonalistów, stale rozwijających swoje kompetencje zawodowe. Wspólnie dbamy o to, by stworzyć w naszej klinice życzliwą atmosferę, w której każdy z Pacjentów będzie czuł się bezpiecznie i będzie chętnie do nas wracał. Zapewniamy, że spotkanie z naszymi dentystami nie będzie dla Państwa przykrym doświadczeniem.

Nasi stomatolodzy, ortodonci, chirurdzy stomatologiczni oraz higienistki są do Państwa dyspozycji. Radzimy sobie nawet z wyjątkowo trudnymi przypadkami.  

 

Żanetta Młyńska-Prusińska
Lek. Stom.

Żanetta Młyńska-Prusińska

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku. Tam też zdobywałam pierwsze szlify zawodowe pod okiem specjalistów. Uczestniczyłam w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących nowoczesnych metod leczenia. Stale pogłębiam swoją wiedzę w zakresie ortodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki.

W 2013 r.ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej na prestiżowym Uniwersytecie we Włoszech (Siena), gdzie uzyskałam tytuł Master of Prosthodontics. Moją pasją zawodową jest ortodoncja, dlatego też systematycznie i z chęcią uczęszczam na liczne wykłady i sympozja naukowe pod patronatem światowej sławy ortodontów. Zdobyta wiedza połączona z szeroką praktyką pozwala mi na stosowanie najlepszych technik w leczeniu najmłodszych jak i dorosłych pacjentów.

Lek. Stom.

Marek Janik

Wykonuję zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej czy protetyki. Moje główne zainteresowania z zakresu stomatologii to endodoncja mikroskopowa oraz chirurgia stomatologiczna.Nieustannie poszerzam swoją wiedzę jak i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach z różnych dziedzin stomatologii.

Niezmiernie ważny dla mnie jest dobry kontakt z pacjentem jak i satysfakcja z leczenia.

Marek Janik
Mira Wdowicka
Higienistka stomatologiczna

Mira Wdowicka

Higienistka stomatologiczna

Katarzyna Szablicka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.