Bądź z nami na bieżąco: Facebook Google+

Rezerwacje: 535 936 535

DSD

Digital Smile Design można nazwać projektowaniem uśmiechu. Jest to proces przygotowawczy, przed rozpoczęciem zabiegów przy Twoim uśmiechu. Tylko na czym to dokładnie polega?

DSD

 

Digital Smile Design można nazwać projektowaniem uśmiechu.

Jest to nowość na naszym rynku, tym bardziej jest nam bardzo miło zaproponować Państwu tą usługę!

Jest to proces przygotowawczy, przed rozpoczęciem zabiegów przy Twoim uśmiechu. Tylko na czym to dokładnie polega?

Podczas pierwszej wizyty, przeprowadzamy rozmowę z Pacjentem. Poznajemy jego charakter, obserwujemy mimikę, sposób uśmiechania, kształt twarzy. Następnie wykonujemy serię zdjęć, na podstawie których komputer tworzy wizualizację nowego uśmiechu Pacjenta, biorąc pod uwagę nawet kształt nosa czy kolor ust. Możemy stworzyć „od zera” uśmiech, idealnie pasujący do twarzy Pacjenta. Technologia DSD umożliwia kompleksowe projektowanie uśmiechu, uwzględniając przy tym zmianę mimiki czy owalu twarzy, po przeprowadzeniu wszystkich zabiegów. Pacjent zawsze bierze czynny udział w procesie projektowania, przekazuje swoje uwagi i podpowiada nam, jak wyobraża sobie nowe zęby. DSD przypomina projektowanie domu, a Ty możesz poczuć się jak architekt.

Jest to nowoczesna technologia opracowana przez brazylijskiego dentystę Christiana Coachmana. Zwrócił uwagę na fakt, że nawet najlepszy zespół dentystów i ortodontów może mieć problemy z dokładnym przekazywaniem informacji między sobą, przez co efekt końcowy leczenia zębów diametralnie różnił się od oczekiwań Pacjenta. Aby uniknąć tego typu problemów, szczegółowy projekt uśmiechu wraz z harmonogramem prac przygotowywany jest przed zabiegami. Dzięki precyzyjnie określonym wytycznym, stomatolog, ortodonta i protetyk wiedzą, jakie zabiegi mają wykonać, aby w stu procentach spełnić Twoje oczekiwania.

A Ty możesz cieszyć się nowym, wymarzonym uśmiechem!

 

projektowanie uśmiechu

Ortodoncja

Na piękny uśmiech zwraca uwagę co druga osoba. Nic więc dziwnego, że to marzenie niejednej osoby. Proste, białe i zdrowe zęby dodają większej pewności siebie i nie raz są kluczem do sukcesu.

Wybielanie zębów

Ciemne, przebarwione zęby – czy to Twój problem? Możemy Ci pomóc. Zapraszamy na wybielanie Akceleratorem Beyond Polus Plus.

Clear aligner

Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby, jednocześnie zastępując aparaty stałe i ruchome.

Protetyka

Każdy z nas pragnie mieć zdrowy i piękny uśmiech. Niestety, nieraz na skutek choroby bądź wypadku, dochodzi do uszkodzenia zębów. Protetyka stomatologiczna umożliwia częściowe bądź całościowe odbudowanie ubytków w uzębieniu.

Endodoncja

Jeśli jest to możliwe, zęby lepiej leczyć, niż usuwać. Endodoncja to precyzyjne kanałowe leczenie zęba przy użyciu specjalistycznego mikroskopu i endometru. Skuteczność leczenia kanałowego zębów jest obecnie bardzo wysoka.

Implantologia

Implant to najlepsze rozwiązanie w celu odtworzenia brakującego korzenia zęba. Implant zębowy wykonany najczęściej jest z tytanu, jego powierzchnia jest tak przygotowana, by jak najlepiej zintegrować się z kością ludzką.

Profilaktyka

Personel naszej placówki kładzie szczególny nacisk na zabiegi higienizacyjne mające na celu usunięcie osadów i kamienia. Pacjentom zapewniamy instruktaż higieny jamy ustnej, dobór szczoteczek jak i płynów do płukania jamy ustnej.

DSD

Digital Smile Design można nazwać projektowaniem uśmiechu. Jest to proces przygotowawczy, przed rozpoczęciem zabiegów przy Twoim uśmiechu. Tylko na czym to dokładnie polega?

Zespół profesjonalistów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym zespołem doświadczonych specjalistów. W jego skład wchodzą stomatolodzy i higienistki stomatologiczne. Wszyscy nasi pracownicy wkładają maksimum zaangażowania w swoją pracę, ciesząc się razem z Państwem z każdego uratowanego zęba. Dbamy również o ciągły rozwój naszych kompetencji, tak by oferowane usługi były profesjonalne i konkurencyjne.

 

Poznaj nasz zespół

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.