Pracownia rentgenowska

 

W naszym gabinecie wykorzystujemy zaawansowane technologicznie urządzenia zapewniające najwyższe standardy świadczonych usług. Dzięki takiemu wyposażeniu kliniki oferujemy naszym pacjentom badania radiowizjografem firmy Gendex, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Najistotniejsze jest dla nas Państwa bezpieczeństwo, dlatego zastosowanie nowych technologii zapewnia pełną bezinwazyjność, a dawki promieniowania są minimalne i dopasowane do indywidualnej specyfikacji pacjenta.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii RTG w naszym gabinecie stomatologicznym w Baninie zdjęcie wyświetlane jest natychmiastowo, bez oczekiwania, jak w przypadku procesów chemicznych. Możliwa jest jego dalsza cyfrowa obróbka mająca na celu pozyskanie dodatkowych informacji diagnostycznych, zachowywanie go na różnych typach nośników, drukowanie lub wysyłanie drogą elektroniczną. Jedną z najważniejszych zalet radiografii cyfrowej wynikającą z wysokiej czułości jest redukcja do nawet 80- 90% dawki promieniowania jaką otrzymuje pacjent.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

RTG

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.